Bilişim Grup / Ses çözümleri, santral sistemleri, kulaklıklar...
Telefon Giderlerinizi Kontrol Edebilirsiniz!

Callipso Easy, Light veya Enterprise seçenekleriyle telefon giderleriniz artık
size yük olmayacak!


Bilişim Grup
Bilişimgrup 2000 yılından bugüne kurumsal müşterilerine profesyonel ses ve iletişim çözümleri üretmektedir. 2000 yılında İVME TELEKOMÜNİKASYON adıyla kurulan firmamız 2003 yılında gerçekleştirdiği ünvan değişikliği ve yeniden yapılanma faaliyetlerinin sonucu olarak sunduğu hizmet ve ürünlere bilişim hizmetlerini de eklemiş, bu sayede kendini “Bilgi çağına uygun olarak yapılanmış, ses, data ve görüntünün en etkin şekilde iletilmesi konusunda uzmanlaşmış oluşum” olarak yeniden tanımlamıştır. 2004 yılının ortalarından itibaren faaliyet konularına kamera ve güvenlik sistemleri, yangın ve hırsız alarm sistemlerinide ekleyerek çok geniş bir ürün yelpazesiyle müşterilerine anahtar teslim çözümler üretmektedir.

 

 

  Bilişimgrup kurumsal müşterilerine kişisel olarak 10 yıllık, kurumsal olarak 4 yıllık bilgi birikimine sahip olduğu, telefon alt yapısı konularında danışmanlık ve projelendirme, ilgili ekipmanların yurtiçi-dışı temini, kurulumu, satış sonrası bakım ve teknik servis hizmetlerinin yanısıra yapısal kablolama alanında da donanım ve projelendirme çözümleri sunmaktadır.

 

 

    Ülkemizde ses taşıma tekelinin kalkmasından ve Uzak Mesafe Telefon Hizmeti lisanslarının işletmecilere dağıtılması ile birlikte Telecom pazarındaki yeni oyuncular olan yeni işletmecilere yönelik çözümleri de sunmaktadır. Bilişimgrup, öncelikle telefon hattından ön seçimli hizmet verecek olan işletmecilerin abone tarafında ihtiyaç duyduğu Auto Dialer cihazları konusunda, alanında dünya lideri olan Artech Technology Design Co. Ltd nin  ürünlerini satabilecek çözüm ortaklığını Türkiye distribütörü ile anlaşmaya varmıştır.Bu sayede Bilişimgrup LS 4000 tipi Auto Dialer leri işletmecilerin kullanımına sunmuştur. Avrupa Birliği Komisyonunun 1999 tarihli Radyo Telekomünikasyon Terminal Ekipmanları Direktifi’ne uyumlu olan, ve CE işaretine haiz Artech ürünleri, Avrupa Birliği ve ülkemizde geçerli olan tüm teknik standartları sağlayabilmekte olup, ülkemiz pazarında mevcut , T.C. Telekomünikasyon Kurumu’nca onaylanmış ilk ve tek Auto Dialer cihazıdır.

 

 

    Bilişimgrup, yine UMTH işletme lisansına sahip olan operatörler için , Auto Dialer yönetim araçları Softphone uygulamalarına yönelik donanımlar (kulaklık takımları), CallShop çözümü VOIP ürünleri, Santral ücretlendirme ve analiz yazılımları ve test ekipmanları gibi ürünleri de portföyünde bulundurmaktadır.

 

 

    Telekomünikasyon, Bilişim ve Güvenlik  sektörünün bugün ve gelecekte ihtiyaç duyacağı tüm ürün ve çözümleri sunabilen uzman kadrosu ve sürekli yenilenen ürün ve hizmet yelpazesi ile Bilişimgrup küçük,orta ve büyük ölçekli kuruluşlardan bir müşteri portföyüne sahiptir..

 

 

Referans listemiz için lütfen tıklayın.